Turkcell Bedava internet Kampanyası

Uzun yıllardır Turkcell için ücretsiz internet paketleri hakkında siz takipçilerimize güncel hediye internet veren paketler konusunda bilgiler paylaşmaktayız. Bugün ise Turkcell bedava internet 2019 kampanyalarına göz atacağız ve sizlerde 2019 yılında kullanabileceğiniz çeşitli paketlere sahip olabileceksiniz. Müşterisine çok önem veren ve önemli günlerde hemen bedava internet kampanyası yapan Turkcell’de hem faturasız hem de faturalı kullanıcılar için ayrı ayrı hediye paketleri bulunmaktadır. Bedava internet paketi yapabilmek için sadece aşağıda sizin için hazırladığımız içeriklere göz atarak Turkcell’in yeni kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Platinum’lu olan kullanıcılar her doğum gününde 24 saat boyunca geçerli 1GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Kampanyaya katılmak ve hediye interneti kullanmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sistem tarafından o gün doğum günü olan Platinum’lu kullanıcıya otomatik olarak hediye internet paketi tanımlanacaktır. Turkcell Çatlat Kazan kampanyasından faydalanan her GNÇ’li Turkcell kullanıcısı bedava internet paketi kazanma şansını yakalıyor.

Turkcell GNÇ Çatlat kampanyasına sizlerde katılarak yeni hediye internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Turkcell GNC’li olmanız gerekmektedir, bununla beraber Turkcell GNC uygulamasına giriş yaparak buradaki ÇATLAT bölümünden çeşitli hediye paketlerini yapabilirsiniz. Üstelik dilerseniz bu kampanyadan haftada 2 defa faydalanabilir ve bol bol konuşma – sms ve internet hakkına sahip olabilirsiniz.

 • Turkcell her hafta bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için aşağıdaki adımları takip ediniz.
  1. Bip Messenger uygulamasını açınız ve Keşfet bölümündeki sağ üst köşeden arama seçeneğine dokununuz.
  2. Arama bölümüne Kim 1 GB İster? İfadesini aratınız ve çıkan sonuçlardaki servise dokununuz.
  3. Bu serviste karşınıza “yarışmaya başla” adında bir seçenek çıkacaktır, bu seçeneğe dokunarak Turkcell’in sorduğu sorulara doğru cevaplar vererek hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Yaani Bedava İnternet Paketi

Turkcell’in 2017 yılındaki en büyük projelerinden biri olan Yaani arama motoru ile sizlerde 2017 yılında Turkcell Yaani ile bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell operatörü herkes faydalansın diye, herkes aradığını Yaani ile rahatlıkla bulabilsin diye App Store ve Google Play’de indirebileceği arama motoruyla ücretsiz hizmet vermektedir. Bununla birlikte Turkcell Yaani ile bedava internet kazanmak oldukça kolay. Turkcell Yaani kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Peki, Turkcell Yaani ile bedava internet nasıl yapılır? Bedava internet yapabilmek için sizlerde Google Play & App Store gibi mağazalardan Turkcell Yaani uygulamasını bulup bu uygulamayı kullanmanız durumunda ücretsiz olarak 1GB – 2GB arasında değişen bedava internet paketlerinden faydalanabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2019 kampanyalarından olan Turkcell Yaani kampanyalarından daha fazla yararlanmak istiyorsanız sizlerde Turkcell Yaani uygulamasını sıkça kullanmaya özen gösteriniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra kullanmaya devam eden aboneler çeşitli hediye internet paketleri okumaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Kampanya artık 1GB değil, 3GB bedava internet paketi vermektedir. Birçok Turkcell abonesinin merak ettiği gibi bedava internet veren uygulamalar nedir? Turkcell bedava internet veren uygulamalar sayesinde sizlerde mobil cihazlarınıza yükleyeceğiniz uygulamalar sonucunda hediye internet paketi kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Sizlerde uygulama indirerek Turkcell hattınıza ücretsiz internet tanımlamak istiyorsanız, Turkcell tarafından sunulan uygulamaları indirerek bunu elde edebilirsiniz. Kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar geçerlidir. Peki, Turkcell bedava internet veren uygulamalar kampanyası nasıl yapılır?

 • Turkcell Hesabım Bedava İnternet Paketi
  • Turkcell hat işlemlerinizi yönetebileceğiniz Turkcell Hesabım uygulamasını ilk defa indiren aboneler hediye internet paketi kazanmaktadır. 1GB ücretsiz internet paketinden faydalanmak için, Google Play & App Store adreslerinden mobil veri internet paketinizi kullanarak Turkcell hesabım uygulamasını indiriniz.
 • Turkcell Paycell Bedava İnternet Kampanyası
  • Turkcell Paycell uygulamasını indiren Turkcell aboneleri aylık 1GB bedava internet paketi kazanmaya devam etmektedir. 28 Şubat 2019 tarihine kadar süren bu kampanya detaylarına ulaşmak için Turkcell Paycell Card 1GB Bedava İnternet adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 2GB Otomatik Ödeme Hediye İnternet

Turkcell faturalı abonelerin şimdi beleş internet kazanmanın tam zamanı, 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya sayesinde sizlerde 2GB bedava internet kazanın. Turkcell hediye internet kampanyasından faydalanabilmek için sizde Turkcell operatörünün otomatik ödeme yöntemi olan fatura ödeme sistemine sizlerde abone olarak faturalarınızın otomatik olarak ödenmesini sağlarsanız Turkcell’den hediye 2GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı vermeniz ve ardından ilk faturanızı ödemeniz durumunda otomatik olarak hattınıza 2GB ücretsiz internet paketi tanımlanacaktır. Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken Turkcell faturanızın otomatik olarak ödenme talimatını vermeniz gerekmektedir.

Turkcell 12 Ay Boyunca 2GB Bedava İnternet

Turkcell operatöründe sizlerde faturasız hattınızdan herhangi bir faturalı pakete geçiş yaptığınız takdirde otomatik olarak hattınıza 12 ay boyunca her ay yenilenen 2GB internet paketi tanımlanır. Sizlerde Turkcell ile Turkcell bedava internet kazanmaya hazır olun ve 1 yılda toplamda 24GB ücretsiz internet paketini kullanın. Bu kampanyadan sadece yeni hat alan aboneler veya Turkcell’e numarasını daha yeni taşımış olanlar faydalanabilir.

Turkcell Artı 1GB bedava internet

Turkcell operatöründe yeni gelenler için geçerli olan ve her ay 12 ay boyunca hattınıza tanımlı olan internet paketinin yanı sıra +1GB bedava internet paketi tanımlanmaktadır. Sizlerde Turkcell’e numaranızı taşıyıp, Bol Gnç Full 6 GB,Gnç Full 8 GB, Gnç Full 10 GB, Fırtına Eko ve Fırtına Süper; Yeni Yıldız 2GB, Yeni Yıldız 3GB paketlerinden herhangi birini yapmanız durumunda 30 gün boyunca geçerli olan 1GB bedava internet paketinin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. 12 ay boyunca her ay boyunca 1GB bedava internet kazanmak istiyorsanız sizlerde 31 Temmuz 2017 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanmayı unutmayınız.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell dergi uygulamasıyla sizlerde 1gb bedava internet paketini hemen kazanabilirsiniz, bunun için telefonlarınıza indireceğiniz Turkcell Dergilik uygulamasıyla birlikte hattınıza 1GB bedava internet tanımlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak Google Play ya da App Store üzerinden Turkcell Dergilik uygulamasını indirmek ve bu uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. Dergilik kampanyası bütün tarifeleri kapsamamaktadır.

Bip Messenger Turkcell Bedava İnternet

Bip Messenger 5 arkadaşını getir kampanyası

Turkcell’in yapmış olduğu uygulamalardan olan Bip Messenger uygulamasına sizlerde indirip kayıt olmanız durumunda, arkadaşlarınızı da Bip Messenger uygulamasına davet ederek onların da Bip Messenger kullanmasını sağlarsanız. Turkcell 1GB bedava internet paketi otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Arkadaşlarınızı Bip Messenger uygulaması üzerinden davet ederek onlarında bu güzel uygulama kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Turkcell Upcall 1GB bedava internet

Turkcell bedava internet kazanmanın şimdi tam zamanı, mobil cihazlarınıza indireceğiniz Turkcell UPCALL uygulamasıyla birlikte 1 haftalık 1GB bedava internet kazanıyorsunuz. Sadece Ramazan ayında geçerli olan bu kampanyadan sizlerde faydalanmak istiyorsanız hemen Google Play ya da App Store üzerinden Turkcell UPCALL uygulamasını bulup telefonlarınıza indirip giriş yapmanız yeterlidir. Kampanyadan sadece 1GB bedava internet kazanabilirsiniz, gelen internet paketi 1 haftalıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir